Poglej enojno objavo
Staro 11.07.2010, 14:47
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331
Angry Opravičilo za komentar "Porazna kvaliteta F1 prenosa"

Se opravičujem, ker sem pred par tedni komentiral prenost F1 na POP TV kot porazen.
Danes je namreč prenos F1 dosegel novo dno. Neverjetno, ko že človek ne more verjeti, da je lahko slabše, jim uspe.

Da ne bom govoril v prazno, tole je zmagovita kombinacija za negledljiv prenos:
- slika je ustrezno kockasta, tako da če avtov ne kaže od blizu niti ne veš kateri je
- SIOL je med prenosom uspel prekiniti POP TV prenos, tako da je del dirke minil v temi (niti ne vem, zakaj je prišel varnosti avto na stezo)
- in seveda so vsi ostali prenosi F1 lepo zatemnjeni, tako da izbire ni in pač gledaš temo. Je pa nekaj res: prenos teme je izredno kvaliteten in kockanja se niti ne opazi
- POP TV so tako gnili, da niti posnetkov ne znajo predvajati (če ima že ponudnik težave s posnetki)
- Ker je POP TV tako strašno varčen, da komentirajo iz studija, tudi una dva modrijana ne vesta kaj se dogaja

SIOL: sram vas bodi, da ste taki nesposobneži. Očitno je vse kar znate polagati optične kable po obstoječi infrastrukturi za kvaliteto storitev pa še niste slišali. Da ne bo pomote, tu govorim o K O C K A N J U in o prekinjanju. Če bi jaz slučajno delal na SIOLu si tega ne bi upa govoriti na okoli. Bi me bilo preveč sram.
Odgovorite s citatom