Poglej enojno objavo
Staro 07.06.2006, 20:27
boldy Uporabnik boldy ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce boldy
Član od: Jun 2006
Sporočila: 8
Privzeto Re: Katastrofa In Obljube

Tudi sam imam dobro "štorijo".Že pred 2mesecema sem dal poizvedbo za TRIO. Na 080/8000 in preusmerili so me na 080/1000 in ponovitev istega-kaj hočem in kje. Odgovor naj bi sledil v 10 dneh. Po 10 dneh sam klicarim in dobim odgovor ZAVRNJENO, brez obrazložitve. Takoj sem dal poizvedbo za DUO in glej čudo, že po 3 urah ZAVRNJENO, zopet brez obrazložitve. Takoj sem dal poizvedbo za samo TELEFONSKI PRIKLJUČEK. Odgovor je bil : v petih dneh bomo naredili ogled za priklop. Po 10 dneh dobim odgovornega za te stvari in mi pove, da še ni bilo ogleda (petek) in, da bo narejen v ponedeljek. V torek navsezgodaj zjutraj glej čudo, poziv po telefonu in zopet "ČUDOOOOO". Oni,ki bi morali vse vedeti, sprašujejo mene LAIKA, če slučajno vem s katere telefonske centrale gre po drugi strani ceste mimo hiše telefonski kabel. Tudi to sem jim povedal in sedaj samo še ČAKAM in ČAKAM. Kaj o vsem temu mislite ostali ? Pisal sem to štorijo tudi na Agencijo za telekomunikacije RS, ali kako se jim že reče učeno in tudi od njih že kar lep čas ČAKAM in ČAKAM odgovor.
Toliko o lepih in dobrih poslovnih običajih teh naših MONOPOLISTOV, ki pa se to upajo zanikati in lagati celo pred vesoljno EVROPO in še celo javno.
Odgovorite s citatom