Poglej enojno objavo
Staro 15.01.2010, 07:44
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253
Privzeto Re: O SiOL storitvah oz. zgodba za na WC

Se večinoma strinjam s tabo. Pa vseeno, nekaj zadev, ki so me zmotile, ko sem bral tole...

Citat:
Objavil-a Straus Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

1.) Ob nepravilnem delovanju v mesecu decembru sem bil primoran do interneta dostopati preko mobilnega telefona, ker službo opravljam od doma in je vezana na stalno povezavo z internetom, saj že zamuda nekaj sekund lahko pomeni izgubo posla in s tem neposredno poslovno škodo. Ker je bil dostop do interneta moten skoraj cel mesec, je strošek prenosa podatkov pri mobilnem operaterju presegel 80,oo eur. In že večkrat se je zgodilo, da sem moral zaradi slabe povezave dostopati na internet preko mobilnega telefona, vendar nikoli v takšnem obsegu, kot sedaj. Pa kljub temu bi verjetno seštevek vseh stroškov, ki so bili posledica nezagotavljanja v pogodbi določene povezave in nemotenega dostopa do interneta, verjetno presegel nekaj naročnin na Vaše storitve.
Če imaš resno podjetje imaš pakete oz. povezave, ki so namenjene za podjetja in kjer ti (mislim da) telekom zagotavlja nek visok procent povezljivosti.
Pri navadnih paketih ti verjetno tega noben ne garantira.

Citat:
2.) Od 24.07.2009 ste mi zaračunavali storitev »Spletnik obsežno«, katere nikoli nisem uporabljal ne jaz ne moja partnerka, ki je edina, ki še uporablja internet z domačega priključka. Storitve ne poznam, ne potrebujem in je v celotnem obračunanem obdobju niti enkrat nisem koristil, tudi nobenega programa za izdelavo strani nisem prenesel ali kakorkoli drugače uporabljal....

...
3.) Mama, ki ima sklenjeno še eno naročniško razmerje na novem naslovu, je pred meseci podala reklamacijo na določeno obračunano postavko iz računa - »VOD žetoni« (količina 420kos!!!!). VOD žetonov nikoli ni ne naročila ne porabila, niti ENEGA, ne pa 420!!!...
Varovanje in menjava gesla sta ti očitno precej tuja. Ali pa ima nekdo v familiji slab spomin, kaj naroča po servisnih oz. na TVju.
Odgovorite s citatom