Poglej enojno objavo
Staro 21.08.2006, 21:20
meadow sun Uporabnik meadow sun ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce meadow sun
Član od: Jun 2006
Sporočila: 244
Privzeto Re: a je to normalno...

Citat:
Objavil-a J.J.
moja mama zna vedno rečt, da ko je šla z nami ven je bla zmeri "gospa" nikol nismo delal problemov, nikol se nismo v tla metali, nikol se nismo drli, smo pa tut velik meli, včasih dosti več kot naši vrstniki, sam useen smo vedeli, da pa vsega nemormo prižicat, in se mi zdi da sva oba to zlo hitr dojela. vsakič ko je kak od nas nakazal na kak "izbruh" in podobno, nas je mami dala na stran, nam lepo razložila, če je vidla da smo tečni in recimo netolerančni da nič ne bo zaleglo, nas je spokala in domow. sploh ni dovolila, da pride do "izgreda":D na javnem mestu... in tko smo se navadli, da itak ne bo nič pomagalo če bomo cmerali in izsiljevali, k bomo mogli tkoj domow... z fotrom je blo spet drgač, on je bil tastrog, sam pogledu nas je, in smo vedli, da gremo predaleč, a ne vem, če me je dvakrat čez rit v ceumu lajfu..tamauga sem jaz parkrat nabutala(k mi je hotuu na cesto zbežat), tastari ne pa smo useen meli strah...

tamau je mlajši od mene skor 8 let, in sem se hitr navadla da ga moram pazit, in tut če smo kam ški v šatcuno al kaj podobnega, sem ga bl pazila jaz kot mamica, in še danes mi mami reče da mi je ful hvaležna zarad tega.. sam se s tem nismo kr rodili, oba in fotr in mama sta velik "delala" z nama, vse so nam dopovedovali na pravi za otroka razumevajoč način.. pa da razčistimo, oba še posebaj jaz, sva zelo živahna, sam točno sva vedela, kje lahko nagajava in kje ne.... doma so nam mogoče pustili mal več, diujanja..

tko da ne gelde na to al mamo otroke al ne, lahko določene stvari povzamemo iz svojga lajfa
če smo meli slabe starše in če ne želimo, da se našim otrokom isto dogaja, se bomo na vse moči trudili, da bomo mi boljši starši, moj oči zna velikrat rečt, hočem vam pomagat in vas usmerjat, da vam bo lažje kot meni, glede na to, da se njegov fotr ni velik ukvarjal z njim, ker je non stop delal, in očitno mu je to manjkalo, in noče, da bi mi kdaj čutili to pomankanje...

itak da je vse drgač ko maš otroka, ampak vseen, ne mi s temi forami, da če nimaš otrok nimaš pojma.. že zdej vem, da bom probala uporabljat metode mojih tastarih, k se mi zdi da je metoda užgala, glede na to da z dvemi otroci niso imeli večjih problemov... ker znam tudi opažat, in ko vidim problematičnega otroka, pogledam starše in mi je tkoj velik stvari jasnih... nočem posploševat, sam v veliko primerih je tako...
Pa nisi nč trpela,a ne?
Zdej je pa itak preveč živčnih staršev,ker majo po moje otroke samo zato,ker jih "kao"morajo imet,da na vn zgledajo "normalni"!Taki po moje sploh niso sposobni niti zase poskrbet,če so že pri otrocih tako živčni,pa da se znašajo nad njimi! Takim bi jaz rekla:Najprej u svojih glavah pošlihtajte sami sebe,ne pa da se sproščate nad svojimi otroki,ker tud če so vaši,niso vaša lastnina!!
Otročki so zame eni !

Be Careful What You Wish For...
It May Come True