Poglej enojno objavo
Staro 28.01.2014, 14:28
klaudi777 Uporabnik klaudi777 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2011
Sporočila: 14
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Tudi meni ni jasno, kaj bi se naj vrtelo na Š3.
Pa vendar.
Glede,da se je ponovno vrtela na Šport TV napoved za tale program, kmalu pri vašem operaterju http://www.fightsports.tv/EN/...
Malo sem si pogledal njihov spored, izgleda več kot super, je pa vprašanje kaj bomo lahko gledali mi na "Balkanu" pač kakšno verzijonam bodo ponudili Američani.
Se je pa za vprašati, sploh ker se napoved vrti na Šport TV, ali bo stvar sinhronizirana s strani Šport TV ali pa bo ostala v originalu. Po moje bi bilo bolje, da bi ostalo v angleščini, po drugi strani pa je žal razširjen stereotip /upam da mi slučajno tega tega ne zameri, osebno v to ne verjamem, ravno nasprotno/ da borilne veščine gledajo povečini manj izobraženi, in pa "čefurji " ki pa niso najbolj vešči rabe angleščine.
Morda pa Šport TV vidi tržno nišo v borilnih športih .
Če pa ima Šport TV denar, je pa morebitnih športnih prenosov še za tretji program kolikor hočeš, zakaj bi morali gledati le nogomet 24 ur na dan, na petih različnih programih.
Recimo profesionalnega kolesarstva na slovenskih programih skoraj ni, ljubiteljsko, rekreativno kolesarstvo pa v Sloveniji več kot razvito.
In kaj pravijo na Siolu o Š3 ?
A že res imate možnost gledati testni program ?

Nazadnje uredil klaudi777 : 28.01.2014 ob 14:31.
Odgovorite s citatom