Poglej enojno objavo
Staro 08.07.2009, 13:33
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Nakup rabljenega avtomobila

zgubljena rožica, jaz sem bila pred dobrim letom v podobni situaciji. in nobenega, ki bi šel z mano. zato sem se zadeve lotila drugače - rabljen avto sem (za manj, kot računaš ti) kupila pri avtohiši, kjer prodajajo rabljena vozila, in dobila vsaj tistih 14 dni garancije. ker se je v tem času pokazala neka napaka, so mi jo morali brezplačno odpraviti (zamenjali so mi del, ki bi me prišel veliiiiiko evrčkov). res je, da pri preprodajalcih ali privat morda bodiš ceneje, vendar je meni garancija, ker se ne spoznam na avte, odtehtala, pa tudi dejstvo, da so avto, ko sem se odločila, še enkrat pregledali in "poštimali". sedaj sem zadovoljna.

kar se pa tiče znamke - pri vsaki boš našla tiste, ki so za, in tiste, ki so proti. glej na to, kaj tebi ustreza, ti je ok, praktično, uporabno za tvoje namene, pa tudi, da se fajn počutiš.

z malim avtom računaj na prb. 500 € dodatnih stroškov (tehnični, registacija, osnovno zavarovanje...), če bo vse ok.

taka je moja izkušnja. če pa poznaš koga, ki se spozna na avte, pa le z njim na oglede! sama v nekaj dneh ne boš postala dovoljšnji strokovnjak, verjemi.