Poglej enojno objavo
Staro 12.06.2006, 08:40
grantica Uporabnik grantica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce grantica
Član od: Sep 2004
Naslov: Downtown
Sporočila: 708
Privzeto Re: Skupina D: Portugalska, Mehika, Iran, Angola

Citat:
Objavil-a Navadni Nimda
Angolci sploh niso slabi, sem mislu, da so večji outsiderji. Čist dobro igrajo, parkrat so prav nemarno zapretili in bi z malo sreče lahko tudi kakšen gol zabasali Portugalcem!
nobena ekipa doslej na prvenstvu še ni pokazala, da bi bla outsajder, vse se častljivo borijo....vsa čast

Citat:
Objavil-a čudežni
Razumem ,da se igra na rezultat ,da ko vodiš 1 : 0 in je to prva tekma, poizkušaš taktično to najboljei zpeljati.
Ne razumem pa tega, da je selektor POR ŽE v 60. minuti potegnil ven Ronalda in se taktično pomaknil nazaj.
Igra je bila od tedaj naprej čisto uničena.Po tihem sem si želel celo gola Angole nekje v 88. minuti ali sodnikovem podaljšku.
ej tudi jst sem na koncu že čakala kdaj bo po slučaju žoga v mrežo zletela... po golu portugalske pa moram rečt da je bla to ena najbolj dolgočasnih tekem kar sem jih vidla.... neki wannabe evropski celecao... naj to pokažejo ***emti!!... včeraj je portugal igral vse prej kot lepo... ti afričani imajo pa samo telo, tehniko mam še jst boljšo ene žoge niso uspeli zaštopat... da o drugih (preigravanje ipd) sploh ne govorim ))
to pa da potegneš ronalda bi lahko razumela (kao slabši nasprotnik, pa moram ohranit sveže ta boljše za naslednje tekme)... ampak zakaj je pa potem moral figo (star ko zemlja) ostat celo tekmo na igrišču... po mojem je kakšno: neigranje kot so se zmenli v ozadju... ta ronaldo zgleda malo svojeglav
taktika da pa proti angoli dosežeš samo en gol je pa mal slaba...na svetovnem vemo kako pomemben je vsak zadetek... en bivši ita. reprezentant je reku: najprej si rečeš - važno da smo zmagali - potem pa vidiš kako pomembno bi blo če bi boljše napadali ko dobiš težjega nasprotnika v drugem krogu....