Tema: ZDA in Iran
Poglej enojno objavo
Staro 03.09.2006, 15:20
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675
Privzeto Re: ZDA in Iran

Citat:
Objavil-a Whitezero
lol, da je bil bush najbolši študent, bwahahha. To je sam Bušizem stoletja, lol.
Mislim pa da bi bilo to tako pravično:
Bush je imel višjo stopnjo izobrazbe, IQ pa ima ful nizek, ne more razmišljat sam, še svetovalci so mu pomagali s govorno napravo v ušesu(med volitvami)
Ahmandžič pa ima nižjo izobrazbo, mogoče kanček višji IQ od mr. Busha, ampak ziher nižjega od mojega, saj jedrski program postavlja na PRVO MESTO, vse ostalo pa zanemarja. Ne vem, jaz bi na njegovem mestu imel drugačne načrte z Iranom.

Vendar sta oba izpostavljena vplivu korporacij, verskih učiteljev in fanatikov, tako da sta bolj ali manj enakopravna - zabita, neumna in nevarna našemu planetu Zemlja.
me zanima kva bi teb klimo fural, ce mi nebi mel jedrske elektrarne. al je nebi nc fural, al bi pa smog inhaliral.
dejstvo je da v iranu ne morejo izkoriscat nobene druge energije, razn kurilnega olja. tako gorivo je pa zelo drago in zelo onesnazuje. dejstvo je tudi, da ima iran kot demokratska drzava pravico do jedrske energije.

smo ze sami opazl, da so americani hotl tak komprimis, da bi americani prodajal uran iranu... tko kot ga nam. jasno se gre vsem samo za denar.