Tema: Re na Krki
Poglej enojno objavo
Staro 27.07.2008, 12:09
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037
Privzeto Re: Re na Krki

Torej: na pikniku nas je bilo 6 (če ne štejem domačih živali) napovedanih (glede na to, kdo vse se je tule oglašalal, sem jih pričakovala precej več) in en nenapovedan gost.

Žal tega nenapovedanega nikakor nismo mogli pregnat. Od 5 minut pred piknikom do noči je stalno težil, nas zalival in nam skrival sonce.

Ampak to, da bi nas spravil v slabo voljo, mu ni uspelo. Je pač naš glavni kuhar Rodrigo spekel v ponvi namesto u pečka žaru (žal nisem posnele Lenčke, kako se ta pečka pravilno izgovori....) in pojedli smo za mizo.

Lenčka zahteva objavo dokazov, da je bilo tudi MESO:

... ampak smo se žal na fotke spomnili šele, ko smo ga že večino pojedli ... tole je stanje mize po tem, ko smo že vsi komaj dihali od vsega, kar smo pojedli

Tako seveda manjka en kup praznih flaš, narezek, tofu, francoska solata, čevapčiči, večina hrenovk in piščanca, palčke, smoki, .... (tolk je blo da sem že pozabla ... prosim ostali dopolnite me).

lejga unga tmle gre letos ni blo ... ampak nam je tudi brez njega (itak da se ne damo ustavit!!!) uspelo pridet do posledic pretiranega smejanja ... bolečine, pomanjkanje zraka, zaletavanje pijače, kolcanje....

A vam je že zadost žal, da vas ni blo?
Če še ni, bo še kdo drug kaj dodal.