Poglej enojno objavo
Staro 14.12.2006, 14:12
Wampek Uporabnik Wampek ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 170
Thumbs down Prenos številke. Zakaj toliko problemov?

V začetku decembra sem nagdradil na TRIO. Dobil sem svojo 0559 številko in prazno izjavo o prenosu številke. ISDN priključek smo obdržali, ker imamo nanj tri ISDN številke, SiOL pa omogoča maksimalno dve. Itak pa ISDN plačuje oče, ki je tudi lastnik naročnine pri Telekomu (ADSL je pa napisan name).

Izpolnjeno izjavo sem poslal že naslednji dan skupaj s fotokopijami osebne in zadnjega telekomovega računa. Naslednji teden pokličem in pravijo, da niso ničesar dobili (poslal sem v priloženi kuverti, kjer je že plačana poštnina). OK. Se zgodi. Čeprav me malo stiska, ker ima nekdo fotokopijo moje in očetove osebne izkaznice. Fotokopiram vse še enkrat (izjavo mi fantje iz 0801000 pošljejo na email) in !priporočeno! pošljem še enkrat na SiOL. To je bilo prejšni teden v četrtek.

Od ponedeljka tega tedna se trudim priklicat na 0801000, da bi preverili in ko že dobim vezo pravijo da se s številko ne dogaja nič, ter da bodo preverili v naročniški službi. Super. Poslušam glasbo nadaljnih 5 minut nakar mi prekine povezavo. Ni panike. Poskušam drug dan.

Danes isto probam. Čakam na operaterja 9 minut. Se oglasi nek Matej. Pogleda v bazo za mojo številko in pravi, da se nič ne dogaja. Ne ve zakaj, zato zopet pravi, da bo preveril v naročniški službi. Booom. Muzka. 5 minut jo poslušam in me zabriše ven.

Storz. Kakšne so šanse, da ti preveriš ali ste sploh dobili moje izjave in če ste zakaj se nič ne premakne. Ti bom poslal številko na PM.

Koliko časa ste ostali čakali na prenos številk, če niste izbrali razvezani dostop?
Odgovorite s citatom