Tema: Re na Krki
Poglej enojno objavo
Staro 18.06.2008, 19:51
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re na Krki

Sicer sem po "rezultatu" nabora za Nanos (Mišela sicer podpiram, čeravno sem užaljena... jaz nisem "nihče"! ) zelo skeptična in sprva sploh nisem hotela razpisati tega re-ja, ampak ker sem rekla, da ga bom, bom držala besedo

Torej, razpisujem re na Krki, tokrat drugo leto. Tisti, ki ste že bili - drugje in drugače bo. Tisti, ki še niste bili... tudi vi toplo vabljeni.

Za kaj se torej gre? Ideja je takale: julijska ali avgustovska sobota, ob toku reke Krke (zgornja polovica). Piknikiranje in druženje od popoldanskih do jutranjih ur - seveda z možnostjo spanja Ob dovolj interesentih pred vsem tem predlagam dveurni rafting po Krki, voda je letos super za to. Če je kaj športnih zanesenjakov, tudi možnost najema igrišč za odbojko in nogomet.

Več info pa zaenkrat ne. Debata je tu sicer dobrodošla, interesenti pa imate en teden časa, da se mi javite po ZS. Po praznikih povem, ali bo ali ne, in če bo, se zmenimo naprej.

LP &

p.s. Če koga zanima, si temo o lanskem re-ju na Krki lahko najde kje med starimi temami.

Da ne bo stalnih spraševanj, dopišem v 1. zapis. RE bo 26. 7., prijave za rafting sprejemam do 17. 7. Rafting se plača, piknik bo na zastonj placu, možnost prenočitve v šotorih (prinesi-sam), nekaj pa lahko tudi v hiši. Hrana... se še nismo zmenili, ampak verjetno kar vsak prinese nekaj. Info o točni lokaciji, času, kontaktu samo na ZS.

Nazadnje uredil Lencka : 09.07.2008 ob 21:50.