Poglej enojno objavo
Staro 18.08.2014, 19:09
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854
Privzeto Re: Innbox v50u in v60u

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Verjemi da ni vse v sreči... Če si malo sledil malo moja pisanja tudi sam nisem nikoli dosegal 5Mb v uploadu. Okrog 4Mb je bil res čisti maximum,pa še to sem dosegel tako da sem večkrat resetiral modem da se je potem enkrat povezal maximalno okrog 4Mb.

No kakšen mesec nazaj pa poraz, padec na 2.5mb . Klici ,pisanja na tehnićno pomoč, reklamacije..... Vedno odgovor da to je pač maximalno na moji liniji. Poslal sem jim printscreene od modema kjer je bilo lepo vidno da sem imel okrog 3.5 do 4Mb uploada, potem pa kar naenkrat 2.5mb. In to smo se potem pinkponkali lep čas. Še zdaj ne vem kje je bila glavna krivda a dejstvo je, da se je nekdo poglobil v problem in kar naenkrat dobim obvestilo o zaključku incidenta. Seveda grem takoj na modem pogledat. In presenčenje .Okrog 4.7Mb uploada...!! Nikoli prej še nisem imel toliko. In glede na razne informacije da v60u ni najboljši v doseganju maximalnih sinhronizacij poizkusim še z v50u. In evo rezultat, 5.1Mb...

Res sem zadovoljen in bi se z veseljem javno zahvalil tehniku ki je to uredil, če bi le vedel kateri je bil...

In verjamem da imajo tehniki dosti dela in se težko poglabljajo v posamezne probleme.
Ampak vsaj pri meni jim je uspelo.
Marsikje bi se dalo doseči dosti več, a je na žalost najenostavneje reči da več pač ne gre..

lp Cveto
Odgovorite s citatom