Poglej enojno objavo
Staro 12.06.2009, 00:59
vučko stručko Uporabnik vučko stručko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2009
Sporočila: 237
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

Citat:
Objavil-a drstane8 Prikaži sporočila
JOJ, nekateri res nič ne razumejo - in zato naj bom kratek, ker se ne splača pisat...

V odgovorih nazaj sem bil že zelo jasen in ne bom se ponavljal.
Etično razmišljanje pripelje do vrednot. In judovsko-grške-krščanske vrednote so vrednote Evrope. Drugih evropa nima.
Govoriti ob tem o vseh mogočih napakah - je smešno. Etika je etika in ima svojo zgodovino. Zato, ker je bila zlorabljena v dveh vojnah in še kje, nič ne pomeni, da ne drži...

Vendar, kdor zna razlikovati, ta dobro in jasno uči, pravi dobri stari latinski rek. Kdor gnila in zdrava jabolka meče v en koš, ta pač ne dobi čežane... ampak en koš gnilobe.

Tako je.
Spoštovani g. dr stane 8!

Prav prijetno ste me razveselili s svojimi konkretnimi odgovori na vsa moja zastavljena vprašanja, ki so polni življenja, resnic in velike modrosti!

Razsvetlili ste me in mi pomagali iz teme. Pa ne samo mene! Tudi velika množica sodelujočih na tej temi v forumih je navdušeno sprejela vsak vaš genialni prispevek.

Dokazali ste, da je že doktorska titula iz tujine dovolj, da vzvišeno lahko sedite Bogu ob desni rami.

Vsem nam,nepoučenim, ki ne razumemo etike, ste blagovolili s svojim poukom jasno doumeti tako zgodovinski izvor, kot vseprisotnost njenih vrednot v Evropi.

Vaši slikoviti opisi nebes so enkratni in neponovljivi.

Prav lepo ste ignorirali in razglasili za nepomebno in omembe nevredno, da je miljone nevernikov bilo v starih dobrih časih na različne načine mučenih in požganih v ognju in pokončanih z mečem. Saj res, kdo pa so, da omenjajo blagoslavljanje vseh vojsk med drugo svetovno vojno.Ni blagoslov cerkve pa ja nič kriv za miljone umrlih- ah, le grehi posameznikov.
Tudi to, da cerkev poka po šivih, nima z etiko nič skupnega. Nekdo si je to izmislil. Spolno zlorabljeni otroci s strani cerkve? Ah, samo posamezni primeri. To nima nič z etiko in trdno vero.Pa še kraja simbolov drugim verstem je samo izmišljotina, a ne?

Kako lepo je ob vsem tem gledati, kako trume mladih ljudi množično hitijo v objem materi cerkvi! Mladi čutijo resnico, pa si ne morejo kaj, da je tam ne bi dobili. To jih močneje pritegne, kot karkoli drugega.

Hvala vam!

AMEN