Poglej enojno objavo
Staro 10.08.2007, 19:12
grofica Uporabnik grofica ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce grofica
Član od: Dec 2002
Sporočila: 25.797
Privzeto Re: PrvaLiga Telekom Slovenije 2007/08

Citat:
Objavil-a sportas Prikaži sporočila
In zakaj bi navijači bili krivi? Takšno razmišljanje ne vodi nikamor. V Sloveniji z navijači ni takšnih problemov, kakršna je represija nad njimi.

In koliko je star tvoj sin, če smem vprašat? Če je U20, potem bo njegov odhod v Sampdorio (verjetno Primavera) pomenil še en od mnogih zapravljenih talentov, kateri so prehitro odšli iz Slovenije.
16...ja, in radi bi, da igra v primaveri...

ne vem kolk zapravljenih talentou poznaš...po moje, da mogoče 2 po imenih...bloudka in štrausa, ki mata pač smolo s poškodbami....

učer mi je blo prou fino gledat na eurošportu ..inter milan-boka điniors...fantje do 21 let...in mariborski golman belec, bajdvej..star šele 17 let...in vezist rene...bajdvej star 17 let..nista delovala prou nč kot dva zapravljena talenta....in prou ponosna sm bla, da moj sin z njima igra v repki...

eni odhod v tujino zagovarjajo...če se misl otrok ukvarjat s fuzbalom in sam s fuzbalom, čimprej vn...drugi spet..kaj, če pridejo poškodbe, more prej nardit šolo in bla bla...je pa res, da se pr nas dela z otroki še po starem...bohnedaj v fitnes, dokler se mišice še razvijajo...v italji je meu fitnes vsak dan...res je, da pr nas ni vse podrejeno nogometu, ko je bil v angliji je ob vrnitvi reku...všeč mi je, ko grejo na vsakem treningu, kot, da igrajo tekmo...torej, so razlike..in glede na to, kje so naši fantje trenutno na lestici..mislim a repko...mi je čist jasn, da se v tujini dela boljše kot pri nas...očitno manjka strokovnjakov...kar pa ve že usak...