Poglej enojno objavo
Staro 19.08.2014, 12:09
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852
Privzeto Re: zakaj smo naročniki na optiki brez top trio paketov manjvredni?

Kabelska ponudba na Telekomu Slovenije je drek in če to izpolnjuje tvoja pričakovanja imaš res nizka. Sicer je logično, da je tako saj nobeno pametno podjetje danes ne bo vlagalo v dve tehnologiji. Sploh glede na to kako močan je Telemach na tem področju.

Okoli tehnike se danes več ne splača govoriti. Moja linija maksimalno dopušča okoli 50 / 8. Zdaj si pa malo poglej cene optike in bakra ter povej če se ti zdi logično, da eni za praktično precej staro če ne že zastarelo zadevo plačujemo 3x več kot nekdo drug.

Potem se nekdo še spomni in nam od tiste nadgradnje, ki jo drago plačamo še začne odbijati TV in smo na koncu tako ali tako na isti zadevi kot pa če bi imeli osnovni paket. In to kljub temu, da je na liniji rezerva.

Moj mesečni račun za fiksne storitve TS je okoli 108 EUR če odštejem izdelek iz PZ je ta na 90 EUR. Prav na živce mi že gre, ko potem nekdo na 20/20 liniji za katero plača okoli 25 EUR stoka, da hoče več za manj denarja, ko pa tako ali tako ima druge možnosti.

Ne vem zakaj preprosto ne vzameš DARK FIBER za okoli 300 EUR na mesec pa boš imel mir. Nikoli nisem rekel, da hočem 1000/1000 povezavo, hočem pa tisto kar plačam brez, da mi odštevajo televizor, ki mi tako ali tako ves čas gori.

Optike na mojo trenutno lokacijo še zelo dolgo ne bodo napeljali - če sploh kdaj. Imajo preveč dela z napeljevanjem v Zeleni gaj ali kam drugam. Na srečo se konec leta selim na lokacijo kjer optika je in se že veselim nadaljnjih zapletov.

Upam, da slednjega ne boš razumel kot osebni napad ker je daleč od tega. Hotel sem samo, da napišeš neke smiselne razloge kot je to naredil Rusy v drugi temi in utemeljiš naslov "zakaj smo naročniki na optiki brez top trio paketov manjvredni?".

Nazadnje uredil mnheia : 19.08.2014 ob 12:44.
Odgovorite s citatom