Poglej enojno objavo
Staro 24.05.2013, 08:05
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534
Privzeto Re: Vlada Alenke Bratušek???Ali SLOVENSKA VLADA???

Citat:
Objavil-a yamamoto Prikaži sporočila
Očitno ji je Merklova na pucanju razložila kdo komandira v EU in če hočejo igračko imeti, jo morajo tudi dobiti.
Sem pa že povedal, da je pisanje zlate zdrave kmečke pameti v ustavo navadna kozlarija.
V ustavi imamo napisano marsikaj, pa se vse vlade najmanj na polovico tega polulajo in zavestno kršijo. Zadnji dokaz je Janševo jemanje penzij "ta rdečim", ki jih bomo morali vsi skupaj zdaj vračati. Če bi bili pravna država, bi moral to Janša vrniti iz lastnega žepa.
Spet se nekaj spravljaš na JJ ! Posluš,ta rdeči imajo absolutno velike penzije !!Kaj ti ni jasno??Zakaj moram jaz živet v taki bedni državi,da so mi hoteli oprati možgane že v osnovni šoli in sedaj imamo še zmeraj dosti bebcov,ki nikakor ne vidijo nobenega izkoriščanja delavcev na minimalni plači ! Tvojim ta rdečim bo fiskalno pravilo vzelo še več ! Je pa velika verjetnost,če bo takrat še Bratuškova na oblasti,da namesto ta rdečimo bo vzela kar srednjemu sloju !Če bi bila pravna država,kot si napisal tvoji ta rdeči sploh nebi imeli tolikšnih dodatkov ! In sedaj naj bi po tvojem JJ moral vračati ane ?? Tukaj si dokazal,da ti je bistvo pljuvati po JJ!

Nazadnje uredil mglds : 24.05.2013 ob 08:07.