Poglej enojno objavo
Staro 22.06.2006, 12:34
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649
Privzeto Re: a je to normalno...

Citat:
Objavil-a mrjerry
tud to ni moj problem

vcer sem videl v leclercu... en froc, letal gor in dol, skoz neki tezil mami, da bi to pa ono pa tretje... mama vidno zmatrana. Ko je mela dost, ga je vzela v narocje in nekam zginla. Mal kasneje sem jo videl, kako hodi s frocom. Tamal je pred sabo potiskal tamal vozicek in sta skupej sopala. Ona je jemala stvari iz polic in jih dajala njemu, on jih je pa zlagal u vozicek. Tamal se je mel noro in ni prov nc vec sitnaril. Ker mu ni blo vec dolgcas.

Na poti ven je pa mimo mene prifurjala ena druga mama, s priblizno enako starim (mogoce mal mlajsim frocom) v narocju, ki se je drl ko jesihar. Mama je samo hodila, ko da ni nic. Tamal je pa tulil. Slisal se ga je se pol, ko sem bil ze precej ven iz trgovine.

Tko da, ne mi govort, da se ne da. In ni problem u frocih, ampak u starsih. Eni znajo in se jim da, enim pa ne znajo in se jim ne da.
Meni je pa pri temu ,kar je Jerry napisal zanimivo to, da je vse to sploh opazil.
Meni osebno se mi zdi ,da je imeti otroka in ga tudi primerno vzgajati, ena izmed najtežjih stvari v lajfu.