Poglej enojno objavo
Staro 06.08.2007, 22:41
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Forumski kolesarski klan

Citat:
Objavil-a Z750 Prikaži sporočila
km ni prav veliko je pa zadeva kar solidno napeta, sam sem ga brez počitka (razen obveznega pri Ambrožu) ponavad zmogu šele septembra, smo pa štartal iz Kr. pa na Zvoh moraš probat pribrcat je pa tako, da takrat ko sem še tekel, sem kolesarje nascal za cca 20 min štartal smo pa iz Grada če si pa malo sadomazo pa lahko odpelješ Preddvor (Tupaliče) - Možjanca - Šenturška gora - gondola in nazaj pri nas je veljalo ko si to odpeljal si bil sposoben peljat Kr - Jezersko - Pavličevo sedlo - Logarska - Črnivec - Kamnik - Kr
Pri nas še vedno velja tole hehe in ponavadi je tako: ko si enkrat brez težav zmožen pripeljati na možjanco...potem si pripravljen tudi na Krvavec...

... Prvi oziroma začetni klanec se ti postavi pokonci in ga kar noče in noče biti konca... Postanek na Ambrožu je obvezen, da si dotočiš vodo, spiješ pivo in podobno, potem pa pičiš naprej v klanec..
to me še čaka letos,... aja pa če se boš lotil Krvavca potem ti svetujem da štartaš iz doline kar se da zgodaj, ker je večino klanca na soncu in je sredi dneva prav peklensko vroče...

Z750: jah sporoči, pa letiva kam.. samo da si zaližem tele rane,ki sem jih pridelal po neumnosti...

Tu mai nei nga toa e!!!