Poglej enojno objavo
Staro 29.12.2013, 18:19
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962
Privzeto Re: Predlog - bon za 250€

Citat:
Objavil-a mattejci Prikaži sporočila
Narobe si me razumel. Če imaš le možnost probaj:
Android - dual core procesor
Windows phone - dual core procesor

In boš videl o čem govorim. Windows phoni so bili pred 8ko slabi, z 8ko so pa res zrihtal OS.
Primerjava z 5 let starim PCjom in Windows 8 je malo zgrešena. Ker jaz na telefonu nisem nič upgradal in imam gingerbreada (prednaložen). Če pogledaš je xperia GO srednji cenovni razred in sem jaz od njega pričakoval, da bo brez problema deloval, ampak v praksi je daleč od tega, da ti sprejem klica šteka to mi je pod nivojem (osnovna funkcija telefona - sprejem klica?).

Ali bi ti od računalnika srednjega ranga (npr. 700€) pričakoval, da ti bo štekal OS? Ne jaz ne bi, ampak bi razumel, da štekajo zahtevne aplikacije.

Vsak telefon za 700€ bo super laufal ne glede a je Android/iOS/Windows Phone to je sigurno res, ampak če dam 700€ bom dal rajše za iPhone, ki je po benchmarkih boljši in meni osebno tudi boljše oblike.
Se strinjam glede Windows Phona in Androida. O Androidu nimam nekega pozitivnega mnenja in sam uporabljam Windows Phone, prej sedmico in sedaj osmico. Zakaj pa si nisi nadgradil OSa? Saj je znano, da je bila dvojka bolj tak tak, štirica pa dosti boljša in hitrejša. Morda pa nebi imel več težav z njim.
Odgovorite s citatom