Poglej enojno objavo
Staro 02.03.2005, 15:03
Boem
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Naj mi bo dovoljeno pojasniti neke zadeve.

1. Nisem mahnjen na moderatorstvo in s tem dodeljeno ''močjo'' na forumu, ker ne želim nikogar impresionirati

2. Edina mi je bila želja, da je tema urejena in da ni nepotrebne debate v stilu: kako si, kaj si, kdo si, jaz sem ipd. Izhajal sem iz tega, da se na tej temi razpravlja resno in konstruktivno in izključno navezujoč na naslov teme.

3. Edino zadovoljstvo ob moderatorstvu mi je bilo, da sem lahko za red skrbel tudi sam. Da mi ni bilo potrebno gnjaviti moderatorja trinajstke, da drži red na temi. Drugega moderatorja redko vidim.

4. Če sem komu brisal post, in je zaradi tega bil užaljen, ne razumem, saj sem vsakega predhodno obvestil z obrazložitvijo. Če je to bil razlog za ukinitev statusa moderatorja, potem se pač mora na Siolu nekdo zamislit.

5. Ne rečem, da prispevkov ne bo, vendar pa je odvisno od tega, kako bo tema urejena. Pa tudi trud, ki sem ga vlagal, je s tem doživel nek grenak priokus - pa ne zaradi moderatorske moči, prej zaradi tega, ker tukaj na tem forumu nekdo od adminov nima jasnih pogledov na delovanje in moderiranje.

6. Če bom zaradi tega prispevka banan, tudi prav. Vedno povem, to kar mislim, da je prav, in to počnem tudi zdaj.

7. Menim pa, da je ukinitev mojega moderatorstva posledica občutka manjvrednosti in pomembnosti nekoga drugega. Pa naj se kar sam najde.

8. Ljubitelji F1 pa ne bodo trpeli. Prispevki bodo, kljub frustracijah nekoga, objavljani.

9. Ostanite v dirkanju ljubitelji F1.