Poglej enojno objavo
Staro 02.07.2008, 09:57
MrTom Uporabnik MrTom ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce MrTom
Član od: Jul 2008
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 20
Cool Re: Kje ga/jo najti?

Pozdravček vsem, evo tole je moj prvi post

Mislim, da govorimo o vprašanju, ki je zelo pereč po vsem svetu.
Res je, da ima veliko ljudi tudi srečo, da že zgodaj naleti na sorodno dušo, torej govorim o vizuelni in karakterni privlačnosti. Vendar zase lahko povem, da v 35-tih letih žal še nisem naletel na nekaj sorodnega oz. kar bi me iz dneva v dan bolj privlačilo. Bile so krajše simpatije ampak bolj zaradi videza kot pa tudi karakterja.
Veliko vas pravi, da ne išči in pride, ne vem, s tem se ne bi povsem strinjal. V srednji šoli ni bilo nič, v mojem primeru ena punca na elektro šoli , o njej raje ne bi, potem recimo na faksu ni bilo nič, ker tudi ni bilo nekih hudih zabav ali kaj podobnega, hodiš v službo in recimo tudi tam ni nič, odvisno kje delaš, jaz pač za računalnikom, preko 10 let sem hodil po ljubljanski lokalčkarski sceni, ni bilo nič pametnega, treniral sem plese tam od 18 do 24 leta, pred tremi leti treniral salso itd..... želim povedat, da je zelo pomembno tudi kdo koga pozna. Kjerkoli sem se družil recimo ni obstajal nekako moj tip ženske. Predvsem govorim o tisti močni iskri, ki se zgodi ali pa se ne. Na internetu sem tudi že precej let in pri nas žal ta internet še dolgo ne bo aktualen zaradi napačnega razmišljanja, seveda pa tudi ni nobene resnosti. Z leti se družbe razbijejo in vsak gre po svoje, konec koncev se počasi tudi naveličamo drug drugega, poslušanja istih fraz itd ... Definitivno pa mislim, da se premalo dogaja, še posebej v Ljubljani, ko poleg lokalov nimaš ničesar kjer bi bilo možno druženje. V tujini se recimo nekateri ljudje po internetu pošteno lotijo resnega iskanja, pri nas pa je še vedno 70% fake slik in laži. Pri nas se dekleta recimo preveč ogroženo počutijo, ko jo tip po daljšem pogovoru povabi na pijačo, kar seveda ni logično ampak ok, tako pač je. Hoja v hribe, hm,...kot je že nekdo povedal, hodiš sam, med pari ali pa starejšimi in če ti je všeč malce bolj eleganten folk oz. ljudje s stilom, tam nimaš kaj iskat. Recimo kadarkoli pa sem kaj spoznal, je bilo pa tako, da je bila vedno že zasedena (itaq, če je privlačna in uredu karakterja, je zasedena že tam od 14 leta dalje, drugega ne moremo pričakovat, pri tipih je malce drugače ampak ok, se razumemo), pravi "zadetek na loteriji" pa je, da naletiš na takšno osebo po razidu prejšnje veze in da je nekako že pripravljena na novega človeka in prebolela bivšega, kar pa večkrat ni res, čeprav trdi, da ga je, recimo. Zgodilo se je tudi to, da je kasneje priznala, da je lezbika ...... itd ..... Kar nekaj časa sem recimo obiskoval tudi fitness (fitnessa in plesa nisem treniral s tem namenom, da koga srečam ampak iz športnega interesa), še posebej na difu je recimo bolj tema, če je kdo tja zahajal ve o čem govorim, vsaj kar se deklet tiče, skratka si lahko povečaš možnost predvsem z denarjem, torej, če imaš veliko denarja si pač privoščiš to in ono, potuješ sam/a, plačuješ razne članarine, se udeležuješ tega in onega itd ....

Nazadnje uredil MrTom : 02.07.2008 ob 10:13.