Poglej enojno objavo
Staro 22.09.2006, 08:35
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201
Privzeto Re: slovenska vojska

Citat:
Objavil-a SVNarmy
Dovoli meni, da ti pojasnim. To kar si pridobil na javni šoli je seveda ful O.K. Tudi. če si končal kemijo na faksu moraš najprej postati vojak, pa za tem še vojak neke vojaške stroke, v tvojem primeru vojaške RKBO. Velika verjetnost je, da boš, če imaš kemijski fax resnično tudi napoten v Kranj, če si gradbenik-nizke gradnje verjetno v Novo mesto (vojaške inženirska enota)... Toda - Vipava nobenemu ne "gine". Najprej moraš postati pripadnik vojske in le Vipava šteje.

Plača je točno takšna, kot je objavljena na naši spletni strani. Tam je seveda osnovna plača. Razlike, ki jih navajate nastajajo zaradi zahtevanih stopenj izobrazbe ali IV. ali V. Sevada fax pri sprejemu dolžnosti vojaka nič ne pomaga (pri plači). POmaga pa v dveh ali treh letih, ko ob primernih rezultatih dela lahko kandiddiraš za šolanje za častnika.... Tudi plače v misijah so objavljene. Če ne drugače jih najdete v arhivu Dnevnika ali Dela....sem pozabil.
tole si lepo povedal...jaz imam tudi izobrazbo pa mi nič ne nuca..razen en mal....za napredovanje...