Poglej enojno objavo
Staro 25.06.2007, 08:30
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676
Privzeto Re: Drnovšek bojkotiral proslavo?

Citat:
Objavil-a rikec Prikaži sporočila
Čeprav vem, da je Drnovšek po "preobrazbi" spremenil dobršen del taktik in govorov, je še vedno pameten in odgovarja na vprašanja zelo modro in pametno. Ne bom rekel, da so se v preteklosti (tudi v njegovi vladi) dogajale nepravilnosti) tudi sedaj se dogajajo, da ne boste slučajno mislili da se ne! Drnovšek ni tako "zmešan" kot večina ljudi misli...

Želel bi povedati eno stvar. Stvar, ki me že kar nekaj časa zelo zelo moti. Nekaj tako očitnega, kar se dogaja (preveč) očitno samo v tej vladi. To je nesproščenost, strah pred govorom (!!!), strah povedati kar si kdo misli. To so zame izredno moteče zadeve.
Zakaj si marsikdo (v državni upravi še posebej) ne upa povedati jasno in glasno, kaj si kdo misli? Ker se bojijo za svoje službe! Ker se bojijo, da bi jih potem njihovi šefi in šefovi podaniki (terierji vladajočih strank SDS in NSI), vzeli pod lupo in jih tako rekoč "maltretirali", da bi morali dati odpoved ali pa bi jih odpustili. Več kot očiten primer je primer Simič in še bi se našlo...

Edini svetel del te vlade je Virant! Vse ostalo je podn!

Delavci smo vsi, tisti za 500€, kot tisti za nekaj 1000 €. sta napisali papigi. Meni ni vseeno, če jaz dobim plače 500 evrov, nekdo pa recimo 2000 evrov. Kdo potem lažje preživi??? A je to vseeno in smo si še vedno vsi enaki???

"Ali je bilo kdaj bolje ?"
A je mogoče sedaj bolje? sem popolnoma prepričan, da ni NIČ BOLJE. Pa tudi nič bolje ne bo.

Drnovšek se upravičeno ni udeležil proslave, tudi jaz bi storil tako, če bi bil predsednik... Pa tudi "slavnostnega govornika" smo imeli res imenitnega. Škoda, da na koncu govora ni rekel Amen in pojdite v miru...

LP in želim lepo praznovanje
__________________________________________________ ____________________________________
Pa vendar se zopet vprašam:
Kdaj so bili sprejeti ti zakoni in sporazumi, ki se sedaj vsi po vrsti obešajo Janši in tej vladi??

To se mi zdi podobno kakor da bi otrok svojega očeta obtoževal ker ni direktor v svojem podjetju.!
( Je samo delavec z 300- 500 € ).