Poglej enojno objavo
Staro 14.12.2008, 22:09
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142
Privzeto Pedofilu so odrezali genitalije

Citat:
Podivjana skupina neznancev je sredi Londona brutalno ubila obsojenega pedofila in mu odrezala genitalije. Nekdanja žena pravi, da je dobil točno to, kar si je zaslužil.''Dobil je točno to, kar si je zaslužil,'' je dejala nekdanja žena ubitega posiljevalca otrok, 52-letnega Andrewa Cunninghama, ki so ga našli mrtvega v mlaki krvi. Žena ga je označila kot čisto zlo in dodala, da se ne bi smel nikomur smiliti. ''Vem, da ni prav jemati pravice v svoje roke, ampak on je povzročil mnogim otrokom nepredstavljivo bolečino,'' je še povedala.
ž
Citat:
Žena je zaradi svojega nasilnega in otrokom nevarnega moža večkrat opozorila pristojne oblasti. ''Svarila sem socialno službo, da mu ne bi smeli dovoliti v bližino otrok, a niso poslušali." V nekem trenutku so mu celo dodelili skrbništvo nad enim otrokom.
Genitalije bi morali odezati tistim sodnikom, ki so tega pedofila obravnavali in mu dovolili, da je kaj takšnega še naprej počel.