Poglej enojno objavo
Staro 29.12.2014, 19:36
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.379
Privzeto Re: Naročnina in programski paketi

Citat:
Objavil-a route66 Prikaži sporočila
Imamo top trio, standard tv shema. Me pa nekaj zanima - top trio je na osebo A. Oseba B (ista družina) ima mobitel naročnino na telekomu. Če bi oseba B prenesla svojo naročnino na osebo A (čeprav ta ni na telekomu), bi bila naročnina za top trio kaj cenejša? Mislim, da so imeli neko tako ponudbo, pa me zanima, če še velja. Se to lahko naredi kadarkoli?

Pa še vprašanje glede paketov - če bi rada HBO ali Pink ali CineStar ali karkoli drugega - se to lahko naroči za določen čas ali je to točno določeno? Npr. lahko naročim HBO, pa ga imam dva meseca, pa ga nato izklopim, pa ga čez tri mesece spet naročim za en mesec, pa ga izklopim?
Če se da, kako to naredim?

Hvala za odgovor.
Nižja naročnina paketa TopTrio Plus in določenega mobilnega paketa je možna, če je naročnik obeh storitev ena in ista oseba in ima naročen skupni račun. V tvojem primeru je treba urediti prenos lastništva ene iz med storitev, da se bo lahko uredil skupni račun. Več o ponudbi tukaj.

Naročilo opcije je možno urediti prek portala Moj Telekoma ali prek TV-komunikatorja. Spremeniš pa lahko enkrat na 30 dni od zadnjega vklopa.

Če še nisi imel opcije HBO v zadnje pol leta lahko izkoristiš akcijo znižane naročnine 7 EUR za obdobje enega leta brez vezave.

Lp
Jure