Poglej enojno objavo
Staro 09.01.2018, 09:35
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.070
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Citat:
Objavil-a maks Prikaži sporočila
Tudi pri meni je podobno? Kaj pa naj gledam? Zato pa tudi pravim: "Ukinite POP TV in znižajte ceno."
Dovolj je bilo izsiljevanja s strani POP TV-ja s podražitvami! Vsaj 80 odstotkov njihovih programov ni nič drugega kot ponavljanje. Ponavljanje! In ponavljanje! Za povrhu pa še tisti šest in več minutni reklamni vložki, ki jim ni konca. In na račun takih programov naj ne krivi ne dolžni plačujemo več!? Ne, ne in ne! Ni mi problem plačevati več, če vem zakaj in kaj plačujem. Da pa bom s svojim denarjem podpiral neke POP TV-jevce, ki se že leta obnašajo, kot da so samozadostni in od boga poslani, da se delajo norca iz poštenih ljudi, pa nikakor. Nikakor!

In da bo vsakdo razumel, kdo so ti POP TV jevci, naj povem, kako se obnašajo do gledalcev.

Ko je lani Slovenijo obiskal italijanski igralec Paolo Villaggio (Ugo Fantozzi), sem na TV Slovenijo in POP TV naslovil prošnjo, da bi na svoj program uvrstili Fantozzijeve filme. Z nacionalke so mi še isti dan prijazno odgovorili, s POP-a pa ničesar. Čez nekaj tednov sem jim napisal še eno pismo in zopet nič. Briga frajerje za gledalce! So samozadostni in udobno živijo s ponavljanji in izsiljenimi, toda neupravičenimi podražitvami, na katere pa operaterji pristajajo, saj potem itak vse prevalijo na nas uporabnike. Kako dolgo še?
Točno tako...
Svinjarija na kubik.

Ni bilo problema narediti balkanskega,hbo,cinestar...paketa . Tale proplus pa pod prisilo forsirajo.

In še kar grozijo da se bo še naprej dražilo...Pa res so izgubili kompas.

In ta akos in varstvo potrošnikov ,to je vse skupaj ena velika mafija.

Brez skrbi ,da si ob vsaki podražitvi še sami operaterji primaknejo svoj lonček.

Da bo pa en internet s televizijo največji strošek nekega normalnega gospodinjstva je pa res adijo pamet.

Ne pozabiti še prispevek za rtv slovenija.

Takšni paketi so v tujini bistveno cenejši.

lp
Odgovorite s citatom