Poglej enojno objavo
Staro 07.01.2007, 23:26
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142
Privzeto Re: Kadilski zakon

Citat:
Objavil-a ata
Kakšna osnovna pravica nekadilcev?
A je osnovna pravica nekadilcev to, da svoje frustracije stresajo na kadilce? Nihče vas ne sili hoditi v gostilne! V gostilnah se pa kadi, torej potrpi, ali pa ostani doma.

Kaj pa moja pravica abstinenta, da mi gostilni ne težijo pijanci? Prav za vsakim šankom se najde kdo, ki mi piha svojo smrdljivo pirovsko sapo za vrat.

Sem za popolno prevoved kajenja tudi v lokalih, ampak samo v primeru, da se popolnoma prepove tudi točenje in pitje alkohola v istih prostorih,
Tudi od pijanščine zboliš, lahko dobiš raka na jetrih. Da ne govorimo koliko stanejo zdravstvo pijanci, ki se gredo zdravit in potem ponovno pijejo.
Da sploh ne omenim koliko družin trpi zaradi pijancev. Pretepanje družine, karamboli na cestah z smertnim izidom ali z hudimi telesnimi poškodbami. Kadilci so še nula proti tem pijancem.
Globalno segrevanje zemlje in to ne zaradi kadilcev ampak velikih gigantov, ki zastrupljajo ljidi, živali, rastline in vse drugo kar je živega.

Nazadnje uredil kapara : 07.01.2007 ob 23:33.