Poglej enojno objavo
Staro 06.04.2006, 20:44
doody Uporabnik doody ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce doody
Član od: Jan 2005
Naslov: Ljubljana - okolica
Sporočila: 2.208
Red face Re: [moja] Šola oblikovanja spletnih strani

Rokstar,si edini,ki si mu dopovedal na konkerten način,kako napišeš"kodo" za animacijo.Fant je verjetno želel imeti kodo,ki animacijo povzroči.Verjetno,da ne ve,da animirane slike delajo programi.Zato teh vrst kod ni mogoče napisat ročno.Mogče je edino narest animirano stran,s kodo seveda.Se pravi premikanje slik ali tekstov itd.
Kar se tiče pa linkov za " v redu strani ",so tudi ok.Težava je edino v tem,da vsi ne obvladamo angleščine v tej meri,da bi lahko do potankosti razumeli sporočilo teh spletnih strani.V časih,ko sem še obiskoval šole,še ni bil Angleški jezik tako " Svetovni ",kot je danes.Učili smo se ga seveda v šolah in z ogledom filmskoh predstav.Kdor kasneje ni imel delovnega mesta,tesno povezanega z znanjem angleščine,ta danes tudi ne more obvladat tega jezika tako dobro,kot današnja mladina.Saj ga le ta srečuje na vsakem koraku.Pri igračah,pogovoru na ulici,pri računalniških igricah itd.Zato sem prepričan,da bi bil dobrodošel link takih strani,kjer je obrazlaga v Slovenščini.