Poglej enojno objavo
Staro 22.06.2006, 15:10
J.J. Uporabnik J.J. ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce J.J.
Član od: Nov 2002
Naslov: Na morju....
Sporočila: 24.449
Privzeto Re: a je to normalno...

Citat:
Objavil-a čudežni
Sharkica, mogoče sem res napačno napisal in bi mogel...
"Meni osebno se mi zdi ,da je imeti otroka in ga tudi primerno vzgajati, eden izmed najtežjih izzivov v življenju".

Mogoče imaš prav, ko omenjaš, da človek lepše živi, če gleda drugačno na stvari oz. če gleda na njih predvsem pozitivno.
Samo, ne vem, jaz se še sam počutim kot otrok ine ne vidim se v temu ,da bi trenutno še otroka vzgajal ali ga sploh imel .
Poslušam kolege, ki so imeli frroce pri 25. -ih ali še prej. Res, lahko jim samo čestitam, da so temu izzivu ( ) kos.Po drugi strani pa se je potrebno soočiti tudi z dejsti in realnostjo. Veš, vzgoja in stvari, ki so še poleg zraven in prisotne, se lahko pokažejo v svoji praviluči šele čez čas.
Mogoče dejsto, da delam v netipičnem normalnem okolju in se pogosto soočam s tem ,da je nadpovprečno veliko parov, ki so bili poročeni, tudi ločeni v meni zbuja malce strahu.

J.J., saj ravno to sem hotel povedati.Jerry bi lahko gledal kakšne super noge imajo mamice ali razmišljal o temu kakšne barve tangic nosi ali pa kakšno vrsto testenin bo kupil ali pa koliko % maščob ima nek jogurt oz. lahko bi se mu po domače je.b.a.lo.o..Pa se mu ne.
poleg ravnanja z mulci, je joške in noge zihr opazil, sam ni tega omenu