Poglej enojno objavo
Staro 23.06.2006, 13:01
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841
Privzeto Re: a je to normalno...

Citat:
Objavil-a Hel
:D Si se pa razjezila.

Čeprav čisto potihem priznam, da se spomnim kar nekaj situacij, ko sem si goreče želela prav taka otroka. Vsaj za nekaj minutk...
normalno, otroka je treba navadit, da so določene stravi nedopustne
ampak...vsi, otroci in mi, imamo slabše in boljše dneve, vsi smo lahko kdaj slabe volje, utrujeni, zaspani, naveličani, sitni....
vsi se trudimo, da nas otroci ne bi nikoli spravili v položaj, da bi nas bilo sram....pa vendar nas nikoli ne bi smelo biti sram, če otrok zajoka, ker se je udaril, če glasno govori, ko razlaga štorijo iz vrtca. se strinjam, niso vsi prostori primerni za male otroke, starši bi lahko imeli malo več takta, kam se pelje otroke na sok (zakajeni kafiči brez prostora za gibanje pač niso primerni), ampak v trgovine smo pa prisiljeni peljat otroke, če jih hočeš obleči in obuti, kar večinoma ni v veselje niti staršem niti otrokom. na plaži otroci kričijo od veselja, ko se škropijo z vodo, naj jim zavežemo usta?.....

hel, mogoče bi bilo fajn imet takšne otroke, pa vendar raje vidim, da je glasen, živahen, joka ko je žalosten, se smeje ko je vesel, glasno pozdravlja in pove, če mu kaj ni všeč, ker vem, da je zdrav in normalno čustveno razvit. preveč poznam otrok, ki so tihi, neopazni, pa vem, da je njihovih družinah marsikaj narobe.