Poglej enojno objavo
Staro 21.06.2010, 20:07
PowRider Uporabnik PowRider ni prijavljen
Banned
Član od: Mar 2010
Sporočila: 374
Privzeto Re: Nisem predsednik vlade. Imam 288 EUR socialne pomoči. Živim pa kot pes.

Citat:
Objavil-a Vsemogočni Prikaži sporočila
Evo spet podtikanja. V komunizmu naj bi vsak dobil (ali brez problema kupil) kar potrebuje. Zdaj, če rabiš mrliče, naj pa bo po tvoje. Jaz jih ne, in si želim pač kot je predhodnik pred menoj navedel, da bom brez problema dobil tisto, kar potrebujem. In to brez pohlepnosti, ampak za preživetje in malček priboljška. Koncu koncev ti tudi kup denarja ne pomeni prav nič, ko se enkrat stegneš In na tem je prav vsak, brez izjeme. Seveda k sreči
Aja?
1) A zato je komunizem povsod bankrotiral? Kjer pa še ni pa še bo?
2) A zato je bil manjko vrste dobrin? Od zdravil do gradbenega materiala in nafte?
3) Ni važno koliko ljudi je mrtvih, samo da jaz lahko v miru roštiljam na vrtu in jem turistično pašteto?
4) Če je kdo pametnejši od mene ga je potrebno zatirat?
5) Po nekaterih virih so bile zadnje eksekucije izvedene l. 1978, ampak to je vejretno tretje razredna tema?
....

Eh, to je že stara tema in je ne mislim pogrevati, ker nima smisla. Me pa žalosti v dno moje duše dejstvo, da ste ljudje tako škodeželjnji samo zaradi neke lastne koristi (koristi v smislu maternih jasli skozi celo življenje)

Nazadnje uredil PowRider : 21.06.2010 ob 20:44.