Poglej enojno objavo
Staro 09.11.2008, 16:27
MasterOfPuppets Uporabnik MasterOfPuppets ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 182
Privzeto Re: Še en program za gledanje sioltv na računalniku

Citat:
Objavil-a george32 Prikaži sporočila
Sem usposobil,ko sem priklopil mrežno na isti port kot je Sagem,na drugemu pa ne dela nič tudi Sagem ne. Ko pa hočem pridit na modem 192.168.1.1 mi ne rata. Za Lan-mrežno preko katere imam priklopljen internet mi piše,da je LOCAL AREA CONNCTION IS LIMITED OR HAS NO CONNECTIVITY! Kdo ve kaj bi bilo lahko narobe? Rad bi pogledal če je na portu-4 nastavljen video!
Če hočeš priti do nastavitev v modemu moraš najprej nastaviti eno mrežno kartico na 192.168.1.X rang.
Mrežno, ki si nastavil na ta rang (npr.192.168.1.2) moraš povezati na modem v tisti port, ki je nastavljen na DATA (to je sigurno tisti, na katerega imaš sedaj priklopleno mrežno za internet.
Potem pa vpiši 192.168.1.1.

Citat:
Na Visti mi MulticastTV ne dela!
Ali lahko napišeš kakšno napako ti javi na Visti, ker je sam nimam in ne morem stestirat.

Citat:
Zgleda super samo meni še zmeraj ne dela. Mi lahko kdo bolj po domače razloži, kako se to zrihta, ker nisem neki računalničar.
AditeyaTV in VLC mi delata.
Če imaš dve mrežni v nastavitvah izberi ip od tiste, ki je prikloplena v VIDEO port modema. (Če pa si downloadal še prvo verzijo, se ip mrežne ne da izbrat, zato probaj z zadnjo verzijo 0.13)

Citat:
Imam pa dva predloga za izboljšavo, če ni preveč oz. odveč
1. dodati funkcijo Always On Top
2. uporabnost ESC tipke za izhodiz full screen-a
1. Funkcija allways on top je že v prvi verziji in bi morala delat.
2. Dodal ESC za izhod iz full screen. V FS pa je potrebno iti prek menuja (klik z desnim gumbom miške) in ne z dvoklikom, ker okno izgubi fokus in se ne odziva več na miško in tipke.

Nazadnje uredil MasterOfPuppets : 09.11.2008 ob 17:01.
Odgovorite s citatom