Tema: SiOL TViN
Poglej enojno objavo
Staro 18.02.2012, 17:55
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852
Privzeto Re: SiOL TViN

Citat:
Objavil-a Sawyer Prikaži sporočila
Ah no. Moj program je windows 7, zaslon pa 1080p 27". Tak da ce je slika slabsa kot je bila slika na ADSL pred letom dni bo to polomija. Na Adnroidu mi nic ne pomaga, ker rpvic baterija ne zdrzi za eno oddajo, nimam data ali strong nelimitiran wifi nikjer v mestu. Izbira programov zelo mizerna, prakticno samo brezvezni programi, tako da tudi nevidim da bi uporablal na racunalniku.

Nej reje dajo za ceno 3€ dodatka za vse programe. Drugace bo to se uporablalo isto kot IO, sej tudi je ista zadeva v drugi preobleki.

Drugo vprasanje. Kje je smisel imeti podvojene storitve. Siol IO in Siol TVin?

To je programksi paket http://www.d3go.si/vodic/
Morda bo SiOL TViN v prihodnosti zamenjal SiOL IO. Storitve po mojem niso podvojene ker vseh teh programov na SiOL IO ni oziroma jih ni bilo ko sem nazadnje pogledal.

SiOL TViN je na nek način izboljšana verzija SiOL IO v katerega je integrirana tudi aplikacija DKino in nabor vaših programskih shem.

Vedeti moraš, da je tukaj tudi 10.000+ drugih uporabnikov in enim bo storitev všeč spet drugim ne. Okusi so različni kakor tudi mnenja, itd...

Vidim, da si tudi ti eden izmed tistih ki mu niti osnovna ideja ni všeč? Verjetno aplikacije sploh še videl nisi? Zdaj če pač niste zadovoljni z ničemer kar se nek ponudnik za vas trudi narediti ga zamenjajte ali pa odprite svoje podjetje =). Sicer pa je moje mnenje, da nekateri prehitro sklepate oz. po slabih izkušnjah v preteklosti takoj presodite, da bo nekaj slabo in na koncu tudi je zaradi vašega mišljenja.

Če vam na telefonu baterija zdrži samo par minut, zamenjajte baterijo ali telefon. Če niste zadovoljni z mobilnim operaterjem pa še tega zamenjajte =). Pa pridite k Mobitelu in boste imeli zastonj prenos za SiOL TViN.

Citat:
Objavil-a Sawyer Prikaži sporočila
Nej reje dajo za ceno 3€ dodatka za vse programe. Drugace bo to se uporablalo isto kot IO, sej tudi je ista zadeva v drugi preobleki.
Si prepričan, da je dodatno zaračunavanje dobra rešitev? Potem bo čez 1 teden spet nova tema na forumu, da je SiOL nekaj podražil oziroma začel zaračunavati.

Saj že tako plačuješ SiOL TV in SiOL TViN je samo nekakšen brezplačen dodatek. To dodatno zaračunavanje vsaj zame ni nobena rešitev. Že tako plačujemo veliko, blagor vam ki ste na optiki! =)

Brez zamere Sawyer.

Nazadnje uredil mnheia : 18.02.2012 ob 18:15.
Odgovorite s citatom