Poglej enojno objavo
Staro 15.11.2019, 15:10
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 380
Privzeto Re: NEO Pametno življenje (aplikacija)

Evo po nekaj časa sem se spet usedel za računalnik da javim nekaj stvari, ki so me spet pogrele pri tedenskem gledanju Godlerja.

1) Zakaj NEO SmartBox še vedno ne zna ponoviti del vsebine ob preklopu iz prejšnje v novo oddajo med tem ko NEO IO to narediti BP. Primer Godler 13.11. zvečer na Planetu, ki se zmeraj začne izven urnika.

2) Čas predvajanja je izginil ko sem se postavil na Godlerja 13.11. zvečer na Planetu, ugotovil da je sredi oddaje in začel vrteti nazaj, da sem prišel v prejšnjo oddajo, čas predvajanja je izginil.

3) Čas predvajanja ga včasih ko vrtiš naprej nazaj pobiksa tudi na NEO IO oziroma Android appu

REALEN čas je okoli 1 minute http://shrani.si/f/a/qt/LGhZlZr/scre...1115-14562.png

4) Zakaj hudiča če izklopiš wifi med tem ko si v NEO aplikaciji na Androidu napiše ni internetne povezave, čeprav delajo mobilni podatki ali obratno pri vključeni aplikaciji vključiš še Wifi in je konec. Moraš force stoppat aplikacijo in jovo na novo... Mislm to pa znajo že vsi appi cca 10let ali preklopit ali pa stopirat akcijo.

5) Zakaj ne zna NEO android app ob koncu oddaje preklopiti v novo ali vsaj vprašati če želimo nadaljevati z gledanjem naslednje oddaje?

1) I see what you did there Telekom, NEO IO

Dejte še na smartbox to da ubistvu predvaja 2 sekundi dlje kot je okvir :D

4)

Nazadnje uredil nejccar : 15.11.2019 ob 15:20. Vzrok: dodatek
Odgovorite s citatom