Poglej enojno objavo
Staro 28.12.2009, 18:50
Shotky Uporabnik Shotky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Shotky
Član od: Jan 2005
Naslov: Na kavču
Sporočila: 1.047
Privzeto Re: Brezžične Slušalke In Receiver

Citat:
Objavil-a AwaJoBi Prikaži sporočila
@Slowhand
hvala za ta predlog, a to mislim da ne pride v poštev....

@Shotky
aha hvala za pojasnila
se pravi če sem te prav razumel moram jaz priklopiti postajo od slušalk na laptop s kablovjem in potem pač postaja oddaja ta signal za glasbo na slušalke in ko bom hotel poslušati glasbo preko receiverja bom moral pač preklopiti kablovja.

a vendar ali ni ista ta varjanta da pač priklopim laptop na receiver in na receiver priklopim to postajo od slušalk in ko želim poslušati na slušalke pač priklopim postajo in ko hočem na hišni sistem jih izklopim, drugače imam uno bananco za 3,5mm slušalke..

toda ni mi jasno kam bi moral vstaviti ta tvoj predlagani belkin aparat? kaj da bi ta priklopljen na receiver lovil signale iz laptopa in jih posredoval receiverju tam bi pa uporabil mojo omejeno varjanto, to bi bilo super saj se pri laptopu brez kablovja in to tudi glavno kar želim, popravi me če se motim.
če omenjenega belkina priklopiš na prenosnik, bo ta glasbo oddajal v eter v UKW frekvenčnem spektru in boš to glasbo lahko lovil na radijskem sprejemniku v receiverju, torej boš lahko poslušal prek zvočnikov ali pa prek slušalk ki bodo povezane z receiverjem.

lp