Poglej enojno objavo
Staro 12.01.2010, 10:52
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060
Privzeto Re: Najboljši sistem za IGRE/XP,VISTA

Edina razlika med XP in Visto v smislu igračkanja je directx. XP ji podpirajo verzijo 9, vista verzijo 10.

Torej, če igra podpira verzijo 10, potem bo načeloma lepše delala na visti, sicer ne. Upoštevati moraš tudi to, da je vista dosti bolj hardwarsko požrešna od xpjev in zna tudi zaradi tega prihajat do razlik.

Raznorazne omladince, ki mislijo, da so pojerbali vso znanje tega sveta okoli online igračkanja, pa ne upoštevaj preveč. Raje poslušaj nasvete starejših igralcev.

Sam sem precej let (enkrat sem si zračunal, da sem preigral nekje okoli 5000 ur multiplayerja) igral call of duty (1 in 2) in predtem wolfensteina in quake na povsem povprečnih mašinah in sem vedno bil v zgornjem delu. Če želiš biti dober, potem je grafika res ta zadnje, kar ti bo pomagalo. Nabav si dobre slušalke, da boš slišal vsak zvok (ko recimo kdo hodi v sosednji sobi...ampak pozor!!! ne imet preveč na glas, ker se v daljšem obdobju, če igraš več ur dnevno, začne poznati na sluhu!!!), dobro miško (da bo precizna in da ti bo na njej lepo ležala roka) ter zelo pomembna je pozicija, v kateri igraš. Sam sem najboljše rezultate imel, kadar sem igral v polležečem položaju na kavču, tako da je roka s komolcem vred bila fiksirana na kavč. Težko sem igral z roko na mizi, kjer komolec ni fiksiran.

To z grafiko je podobno kot pri npr. badmintonu ali tenisu. Če si kupiš najboljši lopar, zarad tega ne boš nič boljši, razen, če si vrhunski igralec, potem lopar pomeni razliko.

Upam, da ti kej pomaga.

Nazadnje uredil nejc : 12.01.2010 ob 11:01.