Poglej enojno objavo
Staro 17.10.2006, 08:57
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321
Privzeto Re: TV: plasma, LCD ali klasika

Hvala za info grantica.

Jaz sem slisal malo drugacne zgodbe. Povedali so mi, da imajo plazme praviloma boljso sliko od LCDjev, ker slika ni tako ostra. To se tudi takoj vidi, ce gres v trgovine, kjer imajo veliko razstavljenih modelov. Ze na dalec locis plazmo od LCDja. Meni je to sicer sekundarnega pomena, ker me ostrina LCDja ne moti, pa tudi cenovno sta primerljiva. Za philips mi sicer niso rekli, da je spica, je pa dovolj dober (plasma that is). LCDje pa itak vsi uporabljajo samsungove. Edino, kar je lastno firmi, je design, ohisje in krmilna elektronika. Pri plazmah pa ne vem, kako je.

Kaj mislis s povezovanjem racunalnika na TV? A to velja na splosno ali samo za plazme? Ker kolega ima racunalnik na TV (klasicen) povezan ze nekaj let, pa se ni bil na servisu. Povezava LCDja z racunalnikom po mojem ne bi smel biti nikakrsen problem, pa tudi pri plazmi ga ne vidim (da le resolucijo zadanes).

Majhen prostor pa je problem le v toliko, da pac obstaja nek najvecji mozen TV, ki ga lahko stlacis not. In se ta ni pretirano velik. Vsekakor bi vzel najvecjega moznega, moram pa premerit, ali je to diagonala okrog 80 ali bi sla metrska.