Poglej enojno objavo
Staro 19.01.2007, 09:43
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460
Privzeto Re: Otvoreno - 15.1.2007 / HRT 1

Duh, očitno takrat nisi spremljal javne govore Kučana ali pa pač nisi objektiven in dovolj širok, da tega uvidiš.

Kučan osebno prodajal orožje? A si ti pri zdravi pameti? Kje sem pa to napisal in kdo je tako neumen, da bi to storil? Kdo misliš, da je bil glavni ideolog te prodaje orožje? Janša? Ne bodi smešen, Janša je res prodajal orožje ampak je bil majhna ribica v temu in zato je tudi prišlo do spora med njim in Kučanom, ki je bil glavni v tej zadevi in, ki se je tudi najbolj okoristil.

Jaz sem paranoičen, ker sem napisal, da je Kučan "opral" denar od orožja v Mercatorju, ti pa nisi, ko pišeš, da je Janša denar od orožja opral preko Gantarja in KD?! Vsa čast frajer za dvojna merila!
Očitno tudi ne poznaš zgodovine Mercatorja in njegovega tedanjega poslovanja.

Vidim, da si goreč Kučanov fen in se ne da objektivno debatirati s tabo o tej temi. In nikjer nisem napisal, da je Kučan edini krivec za to morijo. Krivci so vsi vodilni politiki takratnega obdobja. S to razliko, ki sem jo izpostavil, da sta bila na tapeti in sta še vedno le Tuđman in Miloševič.

Kučan pa s svojim hujskaštvom in vojnim dobičkarstvom ne odgovarja za nič, celo več nagrajen je za to.