Poglej enojno objavo
Staro 05.08.2009, 12:10
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Siol tv problem

Citat:
Objavil-a bejli Prikaži sporočila
Ta težava je prisotna tudi na Amino komunikatorjih. Vsak dan se vsaj enkrat zresetira komunikator ob menjavanju kanalov. Po mojem je vzrok v EPG-ju, saj takrat tudi ne prikazuje podatkov o programu.

Jaz sem se že navadil in vzel ta pojav v zakup, medtem ko se punca vsakič začne dreti "j*bem ti ta glup siol tv bedast"

Danes dobim nov komunikator Sagem, ki ga bom kupil preko Bolhe, pa da potem vidim to vesolje doživetij

Me zanima kakšni so potem morebitni vzroki za težave, ker "stari komunikator" ne bo mogel biti več kriu
Pri Aminotu si moral počakati, da je EPG izginil, da si lahko naredil karkoli drugega, drugače je znal zmrzniti. Tega pri Sagemu in SiOL+ ni. Amino je bil s starim vmesnikom neverjetno počasen ravno zaradi tega in še vedno mi ni jasno, kako nekateri lahko trdite, da je sedaj vse skupaj počasneje, ker meni se res ne zdi, ravno obratno. Seveda pa je še veliko drugih dejavnikov, ki očitno pri meni delujejo usklajeno, pri nekom drugem pa niti slučajno in posledično povzročajo probleme.