Poglej enojno objavo
Staro 12.02.2010, 19:28
kabul Uporabnik kabul ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 17
Unhappy problemi z wireless prospero623 (optika)

Živjo!

pred kratkim sem kupil vaš usb dongl za wireless in mam par problemov z njim, tako da lepo po vrsti (imam optiko):

1.) če se neka naprava poveže na wireless in po določenem času povezavo prekinem (čas in razlog nista pomembna) nato pa se z isto napravo ponovno probam povezat na modem to ne morem, oz naprava brezupno obtiči pri "obtaining ip address". menzda je problem ker modem ne dojema da je bla povezava prekinjena pol pa ne razume zakaj se ista naprava ponovno povezuje, mogoče se pa motim... problem je rešljiv samo tako, da reštartam modem.

2.)tale dongl sm nabavu ker se mi je tastar ruter (linksys WRT54GC) ki je bil povezan na net prek prosperota obesu in je ratu neuporaben, nikakor se ne morem povezat nanj pa sem ga parkrat tut reseterov (ima za to namenjen gumb). na prosperotu pa pogrešam malo morje opcij za "kontroliranje" wireless povezav. zdj mislm da je večina teh manjkajočih opcij programske in ne strojne narave. klicu sm po siol klicnem centru in prosil da mi updajtajo firmware, ker sem na netu zasledil da je za moj modem novejša verzija (trenutna je 5.0.27-3.14-1.3.) a mi govorijo da je ni... prosim če mi lahko kdo pomaga.

3.) ko probam wireless zaščitit z wep pass phrase-om se nikakor ne morem z računalnikom povezat na modem, pa bi prosil če mi lahko pove kdo kaj moram u winsih (xp) narest da bi prišlo do uspešne povezave, a moram pass phrase utipkat al un wep-key in če je tako, kje dobim key iz pass phrase-a ker mi ga modem ne poda a tm u winsih nikakor ne dojamem kam ga upisat. skratka ni mi luštn met nezaščiteno omrežje tko da bo kakšrnakoli pomoč zelo dobrodošla

Lp, blaž
Odgovorite s citatom