Poglej enojno objavo
Staro 06.04.2013, 19:58
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.065
Privzeto Re: spisek adsl - vdsl central?

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
Po podatkih telekoma cirka 1800m (več let nazaj). Ja sedaj imam ADSL in max sinhronizaciji, ko je bil nazadnje tehnik pri meni je bila okoli 10M do 11M.
Sej neke podatke so mi tehniki že posredovali, da naj bi bil mogoč priklop hitrosti 10M/2M samo, da dejansko bi vedeli, ko se naredi priklop. Sicer mene bolj interesira, če bi še kaj stisnil iz linije, da bi imel brez problemov 3xTV, ker sedaj je čisto na zgornji meji sinhronizacije. Sicer mi trenutno dela brez problema a vseeno.
No vglavnem predvsem bi rad samo to, da pride tehnik zmerit, če je naročeno in se na podlagi tega reče kaj je možno ali ne. Kot sem rekel ni panike, če ni možno a predhodne izkušnje in poslovna žilca mi ne da miru, če niso opravljene meritve.

Sej drugače pa je tko max na bakru 4xsd kanali ali ne?
Verjetno imaš slabe parametre na liniji.Ker na 1800m od centrale je kar veliko uporabnikov priklopljeno na vdsl2b.Pa tudi podatek,da imaš na adsl max sinhronizacijo cca 10Mb ni ravno briljanten.Na skoaj isti razdalji od centrale sem jaz imel na adsl2+ 23Mb max sinhronizacije.

lp
Odgovorite s citatom