Poglej enojno objavo
Staro 21.08.2013, 22:06
Scorp84 Uporabnik Scorp84 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2013
Sporočila: 7
Privzeto Re: Rad bi imel adsl v medvodah

Glede baznih postaj, mislim da dodatne ni potrebe, ker kar dost daleč seže signal. Tudi ko ni vidnega polja, 3g omrežje ok deluje, čeprav je slab signal. Mogoče mobitel malenkost močneje deluje, od ostalih operaterjev. T2 se mi zdi da nima tolk močne oddajnike, kajti za prvim, večjim, hribom izgubim signal.
Meritve sem opravljal tudi 500m stran od bazne postaje. Vsi 4je, ob popoldanskem, da zvečer ne govorim, precej slabše delujejo. Le mobitel obdrži hitrost ampak pingi pri useh so visoki in zelo nihajoči. Enkrat ti bo stran odprlo, hitro, pol 5x počasi, pol 2x hitro in tko naprej.
Predvidevam, da veliko folka ne more ali noče imeti telefonski/kabelski internet in se obešajo na mobilni internet? Ker v ljubljani, vse dela kot more, ne glede na uro in obremenjenost.
Pred leti so postavljali optični kabel, ampak so prišli samo do medna oz. do preske pri progi in od takrat naj nebi dobili soglasja od ljudi, ki tam živijo, da bi se kopalo naprej. No zdaj je četrto leto od tega in še danes ne vem kdo točno je postavljal. Enkrat so govorili, da t2, pol ko so prišli do proge, sem videl zaščitne trakove in je na njih pisalo Telekom Slovenije. Kaj naš župan počne, mi tudi ni jasno, infrastruktura se nikamor ne premakne. No bajto si je pa fajn zrihtal, tko da vsaj nekomu v medvodah gre fajn Telekom, pa tudi nič ne ulaga tukaj? Vsaj v centrale bi lahko.
Odgovorite s citatom