Poglej enojno objavo
Staro 05.09.2014, 15:55
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854
Privzeto Re: Novi paketi optika ?

Se strinjam z vsem zgoraj napisanim. Živimo v svetu kjer so računalniki del našega vsakdana pa vseeno ima marsikdo težave že z osnovnimi funkcionalnostmi.

Meni je prav smešno in žalostno, ko mi na dom pride tehnik zaposlen v podjetju, ki se ukvarja z tehnologijo pa ne ve kako kaj deluje. Ali pa se čudi, ko vidi centralno enoto varnega doma in misli, da je to usmerjevalnik pa je pravzaprav izdelek podjetja za katerega dela.

V mojem konkretnem primeru linija omogoča precej. Tudi Telekom Slovenije nam zadnje čase ponuja vedno več HD programov. Ampak kaj si bom pomagal s temi programi če mi z dvema prižganima televizorjema linija pade tako, da je vse skupaj popolnoma neuporabno. Pa ne mi solit pameti, da naj izključim en televizor - je že prižgan z razlogom.

To da so hitrosti povečali samo na paketih Top Trio me sploh ne moti pa tudi vas ne bi smelo. Če namesto interneta in televizije ali starega paketa Top Trio naročite nov Top Trio ne izgubite praktično ničesar in dobite več za manjši ali enak mesečni obračun.

Saj se tudi Telekom Slovenije prilagaja naročnikom če si zelo glasen in prideš do marsičesa ampak, da bom za vsako stvar, ki jo bom želel porabil tri - štiri mesece in me bodo na dvorišču že čakali za Ormož je bedarija.

Če gledaš skozi oči nekoga, ki ima baker je ponudba oziroma razlika med optiko in bakrom popolnoma nesprejemljiva. Seveda ti je pač vseeno če imaš optiko in hočeš nadgradnjo na 1 Gb prepustnost za 20 EUR na mesec - me prav zanima koliko od tega na koncu izkoristiš.

Kot je zapisal Cveto je zelo relativno kaj dopušča linija. Vzdrževanja je za denar, ki ga plačujemo bistveno premalo oziroma ga sploh ni. Vzdržuje oziroma popravlja se samo takrat, ko je že prepozno in za to so po mojem krivi nesposobni, neusposobljeni in zastareli področni tehniki.

Čisto vsak domači kmet s svojo zdravo kmečko logiko ve, da 22 let stare krave, ki je nikoli ni do konca pomozel ne bo mogel prodati za isti denar kot mlado. Pa si razlagajte to kakor želite.

Nazadnje uredil mnheia : 05.09.2014 ob 16:05.
Odgovorite s citatom