Poglej enojno objavo
Staro 01.12.2016, 22:44
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Pop TV in Kanal A - Ni več na Anteni DVB-T

Edini motiv firmi je nabrati več €.
Da se privat ponudba umakne iz nekega načina distribucije je povsem normalno. Problm bo, če bo ta privat firma zahtevala plačilo za nekaj samo zato, ker sem naročnik neke storitve in jo bom fasal bolj ali manj zakamuflirano podražitev le zato, ker se je neka privat firma tako dogovorila z ISP in mi ne bodo omogočili zadevo odjaviti in ostat na stari naročnini.

Ta zgodba je povsem drugačna kot ona z nacionalko.

Kako bi reagiral, če nebi imeli IPTV ali kablske pojma nimam. Najverjetneje bi že leta uporablajl satelitsko in si o Prp Plus kanalih mislil enako kot si misim. Zakaj bi satelitski sprejem kdajkoli ukinil, če bi imel le prizemni sprejem brez kablov?
Gledat sem jih nehal še pred IPTV. Ko je v vas prišla sicer slaba kablska s cca 40 kanali. A uporabnejše vsebine so vseeno bile.

Program je kar nekaj. Informativni del? Kdo pa meče stran toliko časa za TV in 2 uri gleda nek politični marketing. Ga preberem v 10 min a nikakor ne na 24.ur .

Reklam pa, da ne veš ali vrtijo nek program med reklamami ali je morda še vedno obratno.

Morda sem pa jaz čuden in bo to super špilalo. Takoj cene za 5€ gor na vse TV priključke kot se je govorilo in vsi razen jaz boste srečni.