Poglej enojno objavo
Staro 07.03.2008, 19:55
bt_ Uporabnik bt_ ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 16
Exclamation Telekom&Siol-Only Fools'n'Horses?

Saj človek več ne ve, kdo tu koga nateguje. Po štirih zaporednih tedenskih klich s strani naročniške službe, stokratnemu ponavljanju podatkov so mi zmagoslavno povedali, da lahko dobim optiko: Res nekaj novega, ko pa imam njihov kabel pred vrati že vsaj 3 mesece
Potem je trajalo spet dva tedna in sem odšel v teletrgovino, kjer so mi povedali, da sploh ne obstajam in mi ne morejo dati priključka. Halooo? Potem sem tam vztrajal uro in pol, da so ugotovili, da sploh ni problema in da je moja vloga aktivna ter da me bodo takoj poklicali. A,ja seveda !

Po treh tednih sem uspel dobiti nekega šefa, ki je kao osebno poskrbel, da bodo pač sedaj v nekaj dneh prišli.
Končno se najavijo (petek ob 12h !) , pridejo in pridno delajo. Vse "zašvasajo", naredijo lepo svinjarijo v stanovanju in potem sledi še test.
Haaaaa, signala ni, ne deluje nič, nato s vsemi mogočimi merilniki odkrijejo, da je kabel pred mojimi vrati fuč. Kdo od teh butcev je pa kable vlačil, zadevo kao aktiviral pa ni opravil nobene meritve, ki bi takoj pokazala napako.
Potem so odšli, me pustili na cedilu in rekli, da bodo prišli menjat kabel takoj v ponedeljek:

Ja, ja. Da bo kdo v mojem bloku, samo za mene potegnil nov kabel iz kleti v 4. nadstropje. Ha,ha ha....Če se samo spomnim kako so se spravljali k izgradnji, ko sem jim jaz moral posodit "foršpan", ki je sicer osnovno orodje tistih, ki vlečejo kable, mi je vse jasno.

Konkurencaaaaaa kjeeee siiiii ?

Nazadnje uredil bt_ : 07.03.2008 ob 19:58.
Odgovorite s citatom