Poglej enojno objavo
Staro 04.08.2009, 18:15
Vernik Uporabnik Vernik ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 304
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

Citat:
Objavil-a s@ma_j@ma Prikaži sporočila
Joj pa od kje tebi vse to znanje? Prvič slišim za to. Kje je vse tole zapisano, kar ti trdiš?
Protestanti so veliko tega odkrili zaradi Božje milosti, ker so ljubili Besedo. Dokončno pa je stvari na svoje mesto postavil Bog sam preko glasnika zadnje Laodicejske dobe Branhama. Vse stvari so postale jasne in med sabo povezane. on je stvari pokazal, povedal, zakaj so takšne in kakšen bo njihov konec.
Primer. vse religije govorijo o različnih grehih. Govorijo o izvirnem grehu, smrtnem grehu, malem in velikem grehu in podobno. Vendar je Bog preko Branhama povedal, da je greh samo eden in da iz njega izvira vse ostalo. Ta greh je NEVERA. Eva ni verjela Božji Besedi in je padla. Če mi ne verjamemo Besedi, pademo. Nevera je greh. Vse ostale stvari pa so samo atributi nevere. Zato moramo vedeti, da greha ne moremo sortirati in ga predalčkati. Tega v SP enostavno ni.

Zadnjič sem pisal o Semiramidi. Sedaj še nekaj vrstic o Tamuzu, njenem sinu.
Tamuz je bil seveda v senci svoje matere Semiramide. Med narodi je bil velik bog, vendar je njegova mati bila še večja boginja. V osnovi gre za »žensko« nacijo, ki prevladuje temu svetu in zato se ista slika pojavlja v krščanski veri. Jezus Kristus je potisnjen v ozadje, njegova zemeljska mati Marija pa je dvignjena v božanstvo, celo nad Boga samega. Tega resnična Marija seveda ni želela.
O Tamuzu lahko beremo tudi v preroku Ezekielu 8,14-15: »Nato me je peljal k vhodu vrat GOSPODOVE hiše, ki so proti severu. Glej, tam so sedele ženske in objokovale Tamúza. Rekel mi je: Si videl, sin človekov? Še večje gnusobe kakor te boš videl.«
Bolj kot bomo brali SZ, bolj bomo videli te povezave. To češčenje matere in sina je res neverjetno trdoživo. Za uveljavitev bo satan uporabil vsa sredstva, tudi lik uboge Marije. To pa je velika krivica do resnične podobe Marije.
Tamuz nastopa vedno skupaj s svojo materjo. To je zanimivo. Upodobljen je kot njen otrok v naročju. Tudi on je v zgodovini dobil številna imena:
1. Ninus (Babilonci)
2. Horus (Egipt)
3. Oziris (Indija)
4. Jupiter (stari Rim)
5. Bakus (klasicizem)

Satan je vedel, da nekoč pride odrešenik skozi deviško rojstvo skozi ženo. To so vedeli tudi vsi ljudje do časa Babilona, ker so poznali SP. Zato je hotel narediti zmedo s kopijami, z veliko kopij, da bi zasenčil original, ki mora priti. To je njegov osnovni namen. Želel je, da v vsesplošni zmedi ljudje ne bi več verjeli resničnemu dogodku - rojzvu odrešenika Jezusa Kristusa, ki je prinesel odrešenje ljudem.

Poglejmo še značilno podobo teh dveh božanstev, ki se ne bi smela častiti in ni v skladu s Svetim pismom.

Ime: Madona1.jpg
Pogledi: 107
Velikost: 17,4 KB

Glede prispevkov peterp - tudi jaz sem še nedavno iskal in razmišljal podobno. Sedaj pa vem, da tako mora biti, ker se vse odvija točno po Svetem pismu.

Nazadnje uredil Vernik : 04.08.2009 ob 18:50.