Poglej enojno objavo
Staro 30.09.2008, 17:26
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Cestna problematika....

Citat:
Objavil-a Smaug Prikaži sporočila
Hm...smisel prehitevalnega pasu naj bi bilo prehitevanje, kajne? Torej bi bilo nekako logicno, da spustis nekoga hitrejsega predse (pa cetudi "debil vozi vec kot 130, a ne ve da je to omejitev!?")
In glede na to, da bom jaz iz svoje denarnice placal svojih 70km/h prehitro voznjo, ne vem v cem bi bil problem...razen v nasi mentaliteti, na katero smo tako ponosni, seveda.
Smaug, saj se čisto strinjam s teboj, seveda, dokler ta vožnja ne ogroža ostalih, ampak po drugi strani mi pa ni jasno, zakaj ne bi smeli prehitevati tudi tisti, ki prehitevajo s 130 km/h? ***iga, kakorkoli pogledaš, ne glede na tvoj avto ali tvoje osebno mnenje ali tvoj občutek varnosti, ne le, da imajo oziroma imamo pravico prehitevati s toliko, je to pravzaprav, hec na kvadrat, naša dolžnost, baje Itak naj bi bil prehitevalni pas tisti, po katerem le prehitevaš, in ko prehitiš, se torej umakneš... v vsakem primeru, ali ne?
Ne, ne moti me, če kdorkoli vozi kakorkoli. Če me le ne ogroža pri tem. In če se mi na rit pripopa nekdo, ki misli, da nimam pravice prehitevati tovornjakarja na avtocesti, ker grem le 130 km/h, se počutim ogroženo. In trmasto