Poglej enojno objavo
Staro 29.07.2010, 10:35
Buzz Uporabnik Buzz ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Sporočila: 2
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Živjo!

Sem Ines, stara sem 21 let. Po končani osnovni šoli, sem se vpisala na umetniško gimnazijo- likovna smer, na kateri moram končati še splošno maturo, zato sem to leto vpisana kot izredna dijakinja. Prihodnje leto se bom vpisala na likovno pedagogiko, saj me delo z otroci zelo veseli in imam s tem že veliko izkušenj.

Animirala sem že v trgovskih centrih, ko smo predstavljali nove praktične igrače, vodim otroške delavnice v domačem kraju (v okviru turističnega društva), vključena pa sem tudi v zavod Enostavno prijatelji, ki izvaja brezplačne delavnice za otroke in odrasle- (vodim otroške delavnice). Kjerkoli pa se pojavi kakšna priložnost za pomoč otrokom, se z veseljem pridružim akciji (npr. zbiranje igrač, otroških knjig, ipd.)
Delo mi je v veselje, izkušnje pa imam z otroci vseh starosti (od 4 mes. naprej). Z varovanjem posameznikov sem prenehala, ker so vsi malčki dobili vrtec.

V prostem času fotografiram, turistom razkazujem Ljubljano in se ukvarjam z glasbo- to mi vliva dodatno energijo za vsak naslednji dan.

Ines

ines.varstvo@gmail.com