Poglej enojno objavo
Staro 04.08.2009, 22:55
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752
Privzeto Zagon programa enkrat in nikoli vec :)

Lep pozdrav. Imam namescen Windows 7 RTM. (Release to manufacture: o tem si naj tisti, ki bi pametoval, zakaj uporabljam beta OS najprej malo prebere na googlo). O kaksni legalnosti ne potrebujem lekcije, saj kot oem xp, vista in windows 7 delujejo 30 dni pred aktivacijo in v tem casu nicesar ne krsis z uporabo.
(sorry, najprej sem zabluzil, ker se najprej najdejo ljudi, ki se spostijo v take zadeve, namesto da bi pomagali resit konkretno problem oz. tisto kar sprasujes, to pa zato, ker nimajo pojma, kaj bi lahko bilo krivo in svojo pamet izrazajo na tak nacin, torej ce ne ves bodi tiho, za vse pametne predloge pa se lepo zahvaljujem.)

Imam pa namescen en starejsi uleadov program. Problem pa je tak, da se prvic po namestitvi brezhibno zažene. Veliko hitreje kot v xp oz. visti. Ko pa ga enkrat zapres in naslednic hoces odpreti ga odpira v nedogled in ga na koncu ne odpre. Niti po restartu racunalnika.

V upravitelja sem pogledal, ce bi slucajno laufal se proces programa, ko ga zapres, ker sem mislil, da je mogoce to krivo, da ga naslednjic ne odpre vec, pa ga ni pa tudi ce bi ze bilo to krivo bi po restartu moralo ponovno zagnati program.

Ugotovil sem, da pa je zaenkrat edina resitev, ce program namesto da ga lepo zapres na izhod-x, nasilno ubijes proces programa v upravitelju. V tem primeru ga gre ponovno zagnati tudi naslednjic. Tukaj pa nastane tezava, saj ob vecih opravilih hkrati mimogrede pozabis in stisnes na X Od tukaj pa programa pod nobenim pogojem ne odpres vec, razen, ce ga ponovno namestis. Procesa pa tudi ne mores vec "ubijat",ker ga drugace lepo skensla iz upravitelja.

Preprosto ne vem kaj bi ga lahko tukaj medlo Ce bi debatirali o kompatibilnosti programa z win7 po tem takem tudi po prvem zagonu ne bi tako odlicno deloval, saj deluje bolje in hitreje kot v visti.
Kaksne zdruzlivosti z visto, xp pa tudi ne pomagajo (zazeni v zdruzlivosti xp).
Se mogoce kdo cesa spomni?

Nazadnje uredil mckeky : 04.08.2009 ob 23:04.