Poglej enojno objavo
Staro 12.01.2019, 16:01
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371
Privzeto Re: NEO – dobrodošli v novi svet

Citat:
Objavil-a trix Prikaži sporočila
Ce je dostavljalec klical 5min stran od doma predvidevam, da se kaj dosti ne da dogovoriti, razen zavlacevati za se vec dni

No, danes sem ga le priklopil in lahko potrdim, da je taka zalost kakor sem pricakoval. Glasovno upravljanje bi izpostavil kot katastrofo, ne vem kako je zamisljeno, upam da se gre v drugo zasnovo in porihta ucenje, ker naj bi bila to glavna funkcija. Da bom kratek bom omenil samo kaj dela, to pa je predvajanje kanala, na zalost se pa tukaj tudi neha. Lahko bi napisal vsaj 10 strani porocila kaj je narobe, ampak za to imate beta klub in placane ljudi, ki dela niso opravili zadovoljivo, oziroma je vodstvo prisililo v sprostitev. Dejstvo je, da zal Neo je polizdelek, neprimeren za sprostitev na trg.

Sem zal kakovostnik iz stroke, tezak za zadovoljit, priznam. Ce bi bil odnos v vsem skupaj korekten in resnost ter odziv na nivoju bi pozrl in dal mir. Tako pa bom pocakal do konca januarja in upal na konkretne izboljsave, v nasprotnem pa se razmislil.
Pozdravljeni,

zahvaljujem se vam za vaše mnenje. Sporočam vam, da se bo NEO v prihodnje še nadgrajeval.

LP, Mojca